Фахівці М’Консалт готові забезпечити вас якісним аналізом, що дозволяє експертно визначити, чи можуть правила КІК бути застосовними до вас чи вашої іноземної структури. Ми також глибоко дослідимо, чи існують підстави для звільнення прибутку, отриманого через КІК, від оподаткування в Україні.

Наші фахівці готові сприяти вам у розробці стратегічних рішень для підготовки структури вашої компанії до впровадження правил КІК. Ми допоможемо вам визначити найбільш ефективний та придатний до вашого бізнесу підхід.

Податкове планування є критичним елементом в стратегічному управлінні бізнесом. Наша команда готова допомогти вам забезпечити ефективну податкову стратегію, що відповідає специфіці вашої компанії та допомагає досягти максимальної вигоди.

З нашою командою фахівців М’Консалт ви отримаєте необхідний аналіз, експертні поради та практичні рішення для ефективного полегшення вашого податкового навантаження, використовуючи інструменти КІК, а також вчасно і правильно прозвітувати про КІК.

Ми допоможемо встановити правильні ціни в угодах між пов’язаними компаніями, забезпечуючи зменшення ризику податкових проблем, а також підготувати документацію з ТЦУ.

Сучасна міжнародна бізнес-середовище диктує підприємствам необхідність дотримуватися строгих норм та правил у сфері оподаткування та фінансової звітності. Два ключових поняття, які важко переоцінити у цьому контексті, це “трансфертне ціноутворення” та “неконтрольовані операції”.

Трансфертне ціноутворення – це система, що регулює встановлення цін між пов’язаними особами в умовах міжнародного бізнесу. З метою уникнення неправомірного зниження прибуткового податку шляхом завищення витрат або заниження доходів у пов’язаних компаніях, розроблено принципи “арм’s length”, які визначають, що ціни між пов’язаними особами повинні відповідати цінам, які б мали бути укладені між непов’язаними особами у стандартних умовах ринкової конкуренції.

Неконтрольовані операції – це транзакції, які здійснюються між непов’язаними особами на вільних та відкритих ринках. Ці операції становлять еталон для визначення адекватних цін на товари, послуги та права в умовах трансфертного ціноутворення.

Компанії повинні не тільки дотримуватися принципів трансфертного ціноутворення, але й відповідно планувати свої операції, щоб дотримуватися правил та уникнути податкових ризиків. Саме тут на сцену виходить
М’Консалт – команда фахівців з податкового планування та консалтингу.

Обираючи М’Консалт, ви отримуєте надійного партнера у вирішенні складних питань податкового планування та відповідності законодавству. Наші фахівці завжди готові надати вам найкращі рішення та підтримку для досягнення максимальних результатів у вашому бізнесі.