Отримання грантових коштів не може бути гарантованою справою, оскільки грантові конкурси базуються на об’єктивній оцінці заявок незалежними експертами. Однак, є кілька способів збільшити свої шанси на успіх і отримати бажаний грант.

Перш за все, важливо написати якісну проєктну заявку. Вона повинна бути чітко структурованою, логічною і відповідати вимогам конкурсу. Фахівці M`consult можуть допомогти вдосконалити заявку, додати конкретні приклади, статистику та ілюстрації, щоб підкріпити ідеї і збільшити вірогідність отримання гранту.

Другий аспект – відповідність пропонованої діяльності пріоритетам донора. При підготовці заявки на грант важливо ретельно вивчити пріоритети та цілі грантової програми і продемонструвати, як Ваш проєкт відповідає вище зазначеному. Фахівці M`consult можуть розробити стратегію, яка відзеркалить Вашу відповідність пріоритетам донора і збільшить шанси на отримання гранту.

На отримання грантових коштів також впливає і Ваше реноме та ділова репутація. Якщо у Вас є успішний досвід реалізації подібних проєктів, це може стати перевагою.  Варто також зосередитися на самій ідеї проєкту. Інноваційні, цікаві та реалістичні ідеї зазвичай мають більші шанси на отримання гранту. Ми можемо допомогти Вам розробити ідею Вашого проєкту, внести додаткові елементи, щоб зробити її більш привабливою та переконливою.

Слід також зауважити, що грантові програми можуть мати обмежену кількість фінансування, і якщо кошти вичерпані, це може вплинути на вірогідність успіху Вашої заявки.

Фахівці M`consult знають, як підготувати якісну проєктну заявку, яка максимізуватиме Ваші шанси на отримання гранту. Але кінцеве рішення залежатиме від багатьох чинників, включаючи оцінку експертів та наявність фінансування.

Але отримання грантових коштів – це лише початок. Після, Ви маєте зобов’язання звітувати перед донором про прогрес та результати Вашого проєкту. Звітування є важливою складовою процесу грантового фінансування. А правильне звітування є показником Вашої відповідальності та професіоналізму та сприятиме побудові довгострокових відносин з донорською організацією. Наші фахівці допоможуть надати Вам допомогу у підготовках звітів.

Зазвичай, звітування щодо витрати грантових коштів передбачає підготовку письмового звіту, який містить інформацію про досягнуті результати, фінансові звіти, виконані заходи та витрати. До того ж можуть знадобитися фотографії, відео-матеріали, документи та інші матеріали, що підтверджують Вашу роботу.

Ми допоможемо Вам детально описати, як Ваш проєкт був реалізований, які конкретні кроки були зроблені, які завдання були досягнуті та які результати були отримані.

Під час звітування також може знадобитися зв’язок з представниками донорської організації для вирішення будь-яких питань або уточнень, що стосуються звіту. Ми допоможемо Вам бути готовими до можливих додаткових запитів та проконсультуємо Вас щодо підготовки відповідей на такі запити стосовно отриманих грантових коштів.